Energetyczne SEP

SKLEP ON-LINE już jest aktywny!

Znajdujecie się Państwo w sklepie on-line, z którego możecie wybrać dany produkt określony jako szkolenie dla poszczególnej grupy energetycznej.

Mamy dwa rodzaje produktów.

Pierwszy jako wykup szkolenia tradycyjnego dla danej grupy energetycznej, po zakupie którego przypisani zostaniecie Państwo do najbliższego szkolenia organizowanego w siedzibie naszego Ośrodka ( tradycyjna forma szkolenia )

Drugi typ produktów; jako szkolenie on – line z 30 dniowym dostępem do platformy edukacyjnej.

Poniżej objaśnienie.
Wybierając Grupę 1 ( elektryczną ) otrzymacie Państwo dostęp do programu zawierającego zagadnienia dla tej grupy tematycznej czyli informacje tak pogrupowane jak na wniosku kwalifikacyjnym w zakresie eksploatacji i dozoru tj. od pkt 1 do 10. To samo się tyczy wyboru dla Grupy 2 ( cieplnej )
oraz Grupy 3 ( gazowej ). Po zakupie danego produktu otrzymacie kod identyfikacyjny, za pomocą którego będzie można zalogować się na hplatforma.uprawnienia-zawodowe.pl pod wskazanym linkiem https://platforma.uprawnienia-zawodowe.pl

Szkolenie na platformie jest formą samokształcenia poprzez udostępnienie programu z w/w zakresu tematycznego. W trakcie korzystania z edu365 istnieje możliwość rozwiązywania testów, które zawierają pytania otwarte jak również zamknięte. Program automatycznie określa ilość dobrze zaznaczonych odpowiedzi w przypadku testów z pytaniami zamkniętymi, natomiast drugi rodzaj testów z pytaniami otwartymi daje nam wgląd i ocenę Państwa przygotowania do egzaminu kwalifikacyjnego. W momencie gdy uznacie, że jesteście gotowi zapraszamy do siedziby Ośrodka w każdy piątek na egzamin kwalifikacyjny. Zawsze służymy pomocą i w razie ewentualnych pytań czy też wątpliwości jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Program aktywuje się na 30 dni od daty aktywacji kodu ( ID użytkownika – indywidualny numer identyfikacyjny nadany po zakupie danego produktu).

Wyświetlanie 1–9 z 10 wyników

Szkolenia

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.