Uprawnienia energetyczne (G1,G2,G3)

Przeprowadzany dla osób zajmujących się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku E ( eksploatacja ) i D ( dozór ), realizowane są dla trzech grup:
Grupa 1 – urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające i zużywające energię elektryczną,
Grupa 2 – urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło i inne urządzenia energetyczne,
Grupa 3 – urządzenia, instalacje i sieci gazowe, wytwarzające, przetwarzające, przesyłające, magazynujące i zużywające paliwa gazowe.
Posiadamy własną Komisję Kwalifikacyjną zatwierdzoną przez Urząd Regulacji Energetyki w Warszawie.
Po kursie słuchacz przystępuje do egzaminu kwalifikacyjnego przed Komisją Kwalifikacyjną i uzyskuje stosowne zaświadczenie ważne przez okres 5 lat.

Skorzystaj z nowej formy szkoleń energetycznych.

Nowa forma polega na możliwości wyboru szkolenia tradycyjnego w siedzibie naszego Ośrodka lub samokształceniu przy wsparciu naszej bazy danych.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów udostępniamy platformę, która daje możliwość samokształcenia drogą online.

Baza wiedzy udostępniona przez nasz Ośrodek umożliwi Ci wzorowe przygotowanie się do egzaminu, który organizowany jest w naszym Ośrodku 4 razy w miesiącu. Przystępując do tej formy szkolenia w dowolnie wybranym czasie, korzystacie Państwo z wiedzy technicznej nabytej przez naszych specjalistów, którzy od wielu lat prowadzą i przygotowują uczestników wg tradycyjnej formy kształcenia. Podczas korzystania z naszego autorskiego programu, można w każdej chwili przystąpić do testów, które pojawiają się na egzaminie. W momencie gdy uznasz, że jesteś gotowy Twój pobyt w naszej firmie ograniczy się jedynie do złożenia egzaminu; trwa to ok. 15 – 20 min. Po tym czasie Komisja zatwierdza Twoje kwalifikacje, a Ty oczekujesz na dokument ( max. 5 – 7 dni roboczych ).
Na egzaminie przy składaniu wniosku uiszczasz opłatę egzaminacyjną wynoszącą zgodnie z rozporządzeniem 10 % minimalnego wynagrodzenia w danym roku od zajmowanego stanowiska.
Taka forma szkoleń pozwoli Tobie zaoszczędzić czas oraz pieniądze.
Jednakże, gdy potrzebujesz tradycyjnej formy szkolenia, zapraszamy do Nas.

up