Aktualności

Szkolenie teoretyczne w zakresie obsługi suwnic

Informujemy wszystkich zainteresowanych o szkoleniu teoretycznym z zakresu obsługi suwnic kat. II S (sterowanych z poziomu roboczego), które odbędzie się w siedzibie naszego Ośrodka przy ul. Fordońskiej 74 (OPTIMUM PARK). Szkolenie od godziny 10:00.

czytaj więcej
Szkolenie energetyczne do 1kV i powyżej (16.01.)

Uprzejmie informujemy, że w dniu 16.01.2019 w siedzibie naszego Ośrodka w Optimum Park od godziny 10:00 odbędzie się szkolenie dla osób zainteresowanych uprawnieniami energetycznymi w Grupie 1 do 1kV i powyżej. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej
Zmiana lokalizacji naszego biura

Pragniemy poinformować, że przenosimy nasze biuro do nowej siedziby, mieszczącej się w Optimum Park przy ul. Fordońskiej 74. Serdecznie zapraszamy do nowego biura od przyszłego tygodnia.

czytaj więcej
Szkolenie energetyczne do 1kV

Dla zainteresowanych, informujemy, że najbliższe szkolenie energetyczne w zakresie eksploatacji i dozoru, z grupy 1 do 1kV odbędzie się w piątek, tj. 2.10.2015r. o godzinie 10:00 w Bydgoskim Domu Technika w sali nr 29 na parterze.

czytaj więcej
30 dni dostępu do wybranego programu szkoleniowego

Interesuje Cię szkolenie, ale nie masz czasu na wizytę w naszym Ośrodku? Wybierz formę samokształcenia poprzez wykup promocyjnego pakietu, który obejmuje 30 dni dostępu do wybranego przez Ciebie programu. Jesteś elektrykiem, pracujesz w branży instalatorskiej? Dokonaj wyboru i otrzymaj 30 dniowy dostęp do platformy edukacyjnej. W momencie gdy uznasz to za słuszne zgłoś się do […]

czytaj więcej
Zobacz starsze wpisy
up