UDT

Poniżej znajdują się produkty, po wybraniu których przypisani zostaniecie Państwo do najbliższego szkolenia w zakresie obsługi określonej grupy urządzeń dźwignicowych.

Dla przykładu wybierając kategorię II S, otrzymacie Państwo potwierdzenie wpłaty, a my automatycznie wpisujemy Państwa na listę szkolonych w zakresie obsługi suwnic, wciągników i wciągarek sterowanych z poziomu roboczego oraz żurawi stacjonarnych warsztatowych.

Szkolenia organizowane dla osób ubiegających się o kwalifikacje UDT organizowane są w siedzibie naszego Ośrodka. W przypadku zakupu grupowego przez firmę prosimy o wcześniejszy kontakt.

Zakup szkolenia dla konserwatorów urządzeń dźwignicowych na chwilę obecną jedynie poprzez wpłatę lub przelew bankowy  z opisem : Szkolenie dla konserwatorów urządzeń dźwignicowych np. Podestów ruchomych przejezdnych.

Ze względu na niskie zainteresowanie konserwacją urządzeń podlegających dozorowi technicznemu nie będzie możliwości zakupu poprzez koszyk internetowy i wykonanie e-transferu lub płatności mobilnej.

Wyświetlanie 1–9 z 10 wyników

Szkolenia

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.