SEP ON-LINE?

Macie Państwo do wyboru dwie drogi odbycia szkoleń elektroenergetycznych.

Pierwsza standardowa stosowana przez większość Ośrodków szkoleniowych w Kraju również przez nasz, na których osoba ubiegająca się o kwalifikacje eksploatacyjne lub dozorowe musi poświęcić przynajmniej jeden dzień na odbycie szkolenia i czeka na termin egzaminu.

Druga jest dużo bardziej przyjazna. Wykupujecie Państwo dostęp do bazy i przez okres nawet do 30 dni od daty aktywacji kodu macie prawo do korzystania z materiału dla każdej z trzech grup energetycznych.

W każdej dowolnej chwili dnia, nocy; logujecie się Państwo na platformie i korzystacie z programów opracowanych przez naszych specjalistów dla dowolnej grupy urządzeń. Z doświadczenia wiemy, że szkolenia łączone często irytują osoby, które ubiegają się o kwalifikacje dla urządzeń i instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV, a na standardowym wykładzie są zmuszeni do wysłuchania informacji dotyczących np. elektrycznych urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym.

Często się zdarza, że osoby mają kontynuację uprawnień i potrzebują jedynie najnowszych informacji z danej dziedziny oraz aktualizacji przepisów.

Dlatego korzystanie z naszej platformy jest znacznym udogodnieniem. Baza wiedzy udostępniona przez nasz Ośrodek oraz zestaw pytań jak również przykładowych testów w zupełności wystarczy, aby bez niepotrzebnego stresu otrzymać kwalifikacje elektryczne, cieplne i gazowe.

Wykupienie kodu aktywacyjnego nie jest związane z obowiązkowym zgłoszeniem się na egzamin.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości jesteśmy dostępni pod numerami telefonów:

608 033 007

UWAGA! Aktualizacja!

SEP ONLINE

Z wyrazami szacunku

Łukasz Wojciechowski

Dyrektor ds. techniczno – ekonomicznych
up